ثبت کنفرانس ها و همایش های شما
كاربر گرامي جهت اطلاع رساني سمينار و يا همايش خود در کنفرانس نیوز اطلاعات زير را به صورت دقيق تكميل نموده و ارسال نمائيد. در صورت بروز هر گونه مشكل و يا سوال در خواست خود را از صفحه اصلي سايت در قسمت ارتباط با ما مطرح نمائيد.
نكته مهم : با توجه به اینکه مهلت ارسال مقالات، داوری و سایر زمانبندی های مربوط به همایش ها معمولا تغییر یا تمدید می گردد، اين پايگاه به هیچ عنوان این تاریخ ها را در سایت خود قرار نمی دهد.
در صورتيكه براي همايش و يا رويداد علمي خود درخواست سايت مجزا (جهت ثبت نام، دريافت مقالات و ... ) از کنفرانس نیوز را داريد بايستي در صفحه اصلي پايگاه در قسمت ارتباط با ما فرم مربوطه را تكميل نمائيد.
عنوان همایش / کنفرانس : حتی المقدور عنوان همایش خود را به زبان فارسی وارد نمایید حتی اگر همایش شما به صورت کاملا انگلیسی باشد.
تاریخ شروع :
تاریخ خاتمه : در صورتی که همایش شما تنها در یک روز برگزار می شود تاریخ خاتمه را خالی بگذارید.
آدرس وب سایت :
درصورتی که همایش شما دارای وب سایت اختصاصی نمی باشد و از سایت دانشگاه و یا موسسه جهت اطلاعات رسانی همایش استفاده می نمایید ، لطفا آدرس صفحه ای از آن سایت را که اطلاعات همایش شما در آن قرار دارد در این قسمت درج کنید . توجه نمایید که عدم درج وب سایت و یا درج آدرس نا معتبر موجب ابطال درخواست ثبت همایش شما خواهد شد.
برگزار کنندگان :
تلفن دبیرخانه :
نام دبیر یا مسئول همایش :
محل برگزاری همایش :
محورهای همایش : توجه : از کاراکتر "•" برای هر ایتم استفاده شود. -لطفا در تکمیل این قسمت نهایت دقت را به عمل آورید، زیرا این قسمت مستقیما توسط کاربران سایت مشاهده می شود، بنابراین اطلاعات این قسمت می بایست به روز و قابل اطمینان باشد.
توضیحات : توضیحاتی در مورد کنفرانس و اهداف آن بیان شود.
کلید واژه ها : از علامت + به عنوان جداکننده میان کلمات استفاده کنید. مثال : فرض کنید همایش رشد و توسعه را ثبت کرده اید و می خواهید کلید واژه های این همایش را وارد کنید. کلید واژه ها را می بایست به شکل زیر وارد کنید : رشد + توسعه + توسعه پايدار + توسعه نيافته
گروه همایش :
تلفن همراه دبیر همایش :
پست الکترونیک دبیر همایش :
پوستر همایش :
کد امنیتی :