Deprecated: stripslashes(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/conferen/public_html/modules/news/index.php on line 253
چهاردهمین همایش گفتار درمانی ایران توسط انجمن علمی گفتار درمانی ایران برگزار می گردد:
شناسه خبر : 46
سرویس : علوم پزشکی
تاریخ انتشار : ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۴

چهاردهمین همایش گفتار درمانی ایران توسط انجمن علمی گفتار درمانی ایران برگزار می گردد:

پیام دبیران علمی و اجرایی  چهاردهمین همایش گفتار درمانی ایران :  

چهاردهمین همایش گفتار درمانی ایران توسط انجمن علمی گفتار درمانی ایران برگزار می گردد:

بنام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست

اردیبهشت سال 1395 را برای دومین سال پیاپی، با زادروز استادی آغاز خواهیم کرد که سخنش، شیرین ترین یادها و اخلاق مدار بودن زندگی انسان، در مسیر انسان «شدن» را به خاطرمان می آورد. جامعه گفتاردرمانی ایران، تقارن زادروز استاد سخن، سعدی، را با رسمی تر شدن ماهیت وجودی حرفه خود، مبارک شمرده و در ادامه چنین اردیبهشتی، آن را با برگزاری چهاردهمین همایش علمی و صنفی خود در تاریخ های 21 تا 23 اردیبهشت ماه، جشن خواهد گرفت.
همگامی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مراکز تحقیقاتی و سازمان های مرتبط، بر غنای این گردهم آیی خواهد افزود و امید داریم که با عنایت پروردگار بتوانیم بار دیگر میزبان خوبی برای ارائه­ پیشرفت های علمی، بالینی و حرفه ای همکاران گرانقدر خود باشیم. ارتقاء کیفی خدمات بالینی رشته، به عنوان هدف غائی همه همایش ها، بدون حضور صمیمانه و معتمدانه همکاران و دوستان بین رشته ای و آگاهی آنان از فعاليت های پژوهشی و تخصصی يکديگر میسر نخواهد بود و این همایش فرصتی فراهم می کند تا بتوانیم موضع و موقعيّت علمی و حرفه ای خود را نقد و ارزيابی کرده و مسير حرکت را به سوی آينده شناسايی و مشخص کنيم.
در این راستا، برنامه علمی همایش با هدف بهره گیری از تجربه محققین، استادان، درمانگران و دانشجویان عزیز مشتمل بر دوره های آموزشی کوتاه مدت، سخنرانی های کلیدی، پانل ها، کارگاه ها، تازه های تکنیکی و ارائه پوسترهای علمی طراحی شده است. علاوه بر برنامه های علمی، نمایشگاه جانبی از تجهیزات و نرم افزارهای گفتاردرمانی، امکان آشنایی با آخرین محصولات شرکتها و پیشرفت های صورت گرفته در این زمینه را نیز فراهم می نماید.
دبیران علمی و اجرائی همایش، به نمایندگی از سوی انجمن گفتاردرمانی ایران، با کمال افتخار از کلیه محققین،اساتید و دانشجویان بزرگوار دعوت می کنند که با مشارکت خود در این رویداد علمی، زمینه را برای برگزاری نشستی پربار و برپایی موفق همایش فراهم آورند.
مشتاق دیدارتان در چهاردهمین گردهم آیی گفتاردرمانگران ایران هستیم.
 دکتر یلدا کاظمی                                                                                           هوشنگ دادگر
دبیر علمی همایش                                                                                   دبیر اجرایی همایش

21 تا 23 اردیبهشت 1395

http://iranslpcongress.com/fa

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

فیسبوک توئیتر گوگل پلاس فیس نما کلوب تلگرام واتس اپ اینستاگرام

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.