شناسه خبر : 245
سرویس : علوم انسانی
تاریخ انتشار : ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۴
همایش ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری

همایش ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری

همایش ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری زمستان 1398

همایش ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری

" فرآیند  تحقق اهداف اسلامی " عنوان نقشه ی راه پنج مرحله ای است که زنجیره منطقی و مورد اهتمام نظام اسلامی را به تصویر می کشد.

در  منظومه فکری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آرمان های بلندی نهفته است که از ابتدای قبول مسئولیت رهبری انقلاب اسلامی گام های هوشمندانه ای برای نیل به آن برداشته شده است.

فرآیند تدریجی  اهداف انقلاب اسلامی گویای آن است  که این زنجیره با حلقه "انقلاب اسلامی" آغاز شده و پس از تحقق آن " نظام اسلامی ، "دولت اسلامی " ، و " جامعه اسلامی  " و در نهایت به  " تمدن اسلامی" منتهی خواهد شد.

بر این اساس معاونت تبلیغات و روابط عمومی ساعس ناجا در استان مرکزی در نظر دارد برای تداوم علمی و نهادینه سازی مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، همایش ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  را در زمستان 1398برگزار نماید.

از کلیه اساتید و اعضای  محترم هیات علمی دانشگاهها و  پژوهشگران گرامی دعوت می شود تا در راستای محورهای همایش  مقالات خود را به  این همایش ارسال نمایند.

این همایش با اهداف «ایجاد نهضت نرم‌افزاری در راستای تحقق رسالت دینی، ملی و سازمانی»، «گفتمان‌سازی و نهادینه کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری در مجموعه ناجا»، «حرکت به سمت جامعه اسلامی مطلوب با بهره‌مندی از ظرفیت‌های مادی و معنوی پلیس»، «گسترش فضای انقلابی در مجموعه نیروی انتظامی»، «تقویت سطح معرفت و بینش نظام کارگزینی به خصوص در نیروی انتظامی» و «تبیین نقش و جایگاه ناجا در تحقق جامعه اسلامی» برگزار می‌شود.

محورهای همایش :

1- مبانی نظری، رویکردها و ابعاد جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری

2- جایگاه جامعه اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی  و نقش ناجا و نقش ناجا  در تحقق جامعه اسلامی

3 - نقش  و جایگاه سازمانها، نهادها، مراکز نظامی و انتظامی ، آموزشی و فرهیختگان در تحقق جامعه اسلامی

4 - نقش و جایگاه ناجا در تحقق جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

5 - الزامات اجتماعی - فرهنگی ناجا در تحقق جامعه اسلامی

6 - ضرورت تحقق جامعه اسلامی در منظومه فکری امام خامنه ای (مدظله العالی)

این همایش ویژه همگان است و اساتید، صاحب‌نظران و پژوهشگران می‌توانند با رعایت فرمت نگارش مقاله، آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی خود را متناسب با محورهای همایش به دبیرخانه همایش ارسال کنند. مقاله باید شامل بخش‌های چکیده، مقدمه، هدف، روش، متن، نتیجه‌گیری و منابع باشد. ارجاع‌های مرتبط با منابع در داخل متن به شیوه «APA» نگاشته شود. ارسال فایل مقاله همراه با مشخصات کامل نویسنده(مشخصات فردی نویسنده، مدرک تحصیلی، نشانی الکترونیک و شماره تماس) باشد. حجم مقاله حداقل در ۱۵ و حداکثر ۲۰ صفحه با فونت ۱۴ و قلم Bnazanin و در محیط pdf و Word باشد.

 آدرس سایت : 

http://www.nisconf.ir

آدرس دبیرخانه :

اراک - میدان امام خمینی(ره) - کمربندی شمالی - روبروی برق باختر - ستاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی- عقیدتی سیاسی - کد پستی 388889684 - تلفن : 08621821820 پست الکترونیک : plc-rsch@police.ir

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

فیسبوک توئیتر گوگل پلاس فیس نما کلوب تلگرام واتس اپ اینستاگرام

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.