شناسه خبر : 185
سرویس : رسانه ها
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۱

دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

ضرورت تقویت سرمایه‌گذاران داخلی به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی/ اقتصاد مقاومتی مستلزم حمایت معنوی مردم است. این مطلب به نقل از سایت دکتر قدیری ابیانه www.ghadiri.ir می باشد.

دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

ضرورت تقویت سرمایه‌گذاران داخلی به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی/ اقتصاد مقاومتی مستلزم حمایت معنوی مردم استاین مطلب به نقل از سایت دکتر قدیری ابیانه www.ghadiri.ir می باشد.

ضرورت تقویت سرمایه‌گذاران داخلی به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی/ اقتصاد مقاومتی مستلزم حمایت معنوی مردم است
یک کار‌شناس حوزه اقتصاد تشویق سرمایه گذاران در کشور را مهم‌ترین گام برای قرار گرفتن در مسیر اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: قطعاً اگر سرمایه‌گذاران به این امر وارد شوند به جرأت می‌توانم بگویم گام مهمی را در این راه برداشته‌ایم.
محمد حسن قدیری ابیانه، کار‌شناس مسائل اقتصادی عنوان کردند، برای رسیدن به اقتصاد‌های کلان در کشور ابتدا باید بدانیم که چه اقداماتی مفید و ضروری است بعد در پی اجرایی شدن آن باشیم.
وی ادامه داد: ابتدایی‌ترین راه، بی‌نیاز شدن از بازارهای خارجی است که میسر نمی‌شود مگر با بالا بردن تولیدات داخلی.
قدیری ابیانه، تصریح کرد: با اجرای صحیح سیاست‌های اقتصادی خارجی که با صادر کردن تولیدات داخلی و به صفر رساندن واردات در کشور ایجاد می‌شود، می‌توان تاثیرات زیادی بر اقتصاد کشور گذاشت.
وی تشویق سرمایه گذاران کشور را مهم‌ترین گام برای قرار گرفتن در مسیر اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: قطعاً اگر سرمایه گذاران به این امر وارد شوند به جرأت می‌توانم بگویم گام مهمی را در این راه برداشته‌ایم.
این کار‌شناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی اگر بر پایهٔ سرمایه‌های معنوی افراد پایه گذاری نشود قطعاً عملیاتی نخواهد شد، افزود: باید از تک تک افراد جامعه در این راه حمایت دریافت کنیم.
قدیری ابیانه، با بیان این مطلب که معضلات اقتصادی در کشور با مشکلات داخلی کشورمان مرتبط است، گفت: اگر توجه کرده باشید هر چه تحریم‌ها و فشار دشمن بیشتر می‌شود مقاومت و اقتدار ما هم بیشتر می‌شود و این یعنی باید از درون خود را بسازیم.
وی تصریح کرد: حال اگر ما بتوانیم با برنامه ریزی اساسی و منطقی و با پایه گذاری سرمایه‌های صحیح داخلی راه کارهای مناسب و مسیر درستی را انتخاب کنیم بدون وقفه موفق خواهیم بود و با یک اقتصاد مقاومتی مطلوب به آنچه مقام معظم رهبری خواسته‌اند خواهیم رسید.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

فیسبوک توئیتر گوگل پلاس فیس نما کلوب تلگرام واتس اپ اینستاگرام

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.