نخستین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری
تاریخ شروع : ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ پایان : -
گروه : علوم انسانی
برگزار کننده : مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد و اندیشکده مطالعات کاربردی ضد بازاریابی
محل برگزاری : ایران، خوزستان، اهواز
توضیحات :

امروزه در هر کشوری پیشرفت و ترقی به واسطه ی علم پدید می آید. با توجه به جایگاه علم، یکی از طرایق انتقال و نشر علم در هر حوزه ای، برگزاری کنفرانس و همایش می باشد. با برگزاری کنفرانس علمی می توان آخرین نتایج و دستاوردهای علمی و پژوهشی نگارنده (گان) را به کمک پایگاه های علمی جهت توسعه تحقیقات به اندیشمندان و پژوهشگران در حوزه تخصصی مشترک با نویسنده (گان) به اشتراک گذاشت. در واقع انتشار نتایج یک پژوهش می تواند باعث تکمیل گردیدن سیر تکاملی یک مسئله علمی گردد.

با این اوصاف، مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد و اندیشکده مطالعات کاربردی ضد بازاریابی با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی کنفرانسی تحت عنوان نخستین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری در مورخ 17 اسفند ماه 1399 در استان خوزستان شهر اهواز برگزار می نماید.

لذا بدینوسیله از کلیه اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان، صاحب نظران و دانشجویان علاقه مند به موضوعات مرتبط دعوت می گردد مقالات علمی خود را از طریق سامانه ثبت نام و نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند.

این کنفرانس امید دارد با فعالیت خود و با دریافت مقالات، دستاوردهای علمی محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید.

محورهای همایش :
مدیریت (تمام گرایش ها)
اقتصاد (تمام گرایش ها)
حسابداری (تمام گرایش ها)

دبیر همایش : دبیر اجرایی: مهندس سید محمدرضا حسینی علی آباد
تلفن دبیرخانه : 09137265218
پست الکترونیک : engineerhosseini997@yahoo.com
وب سایت : http://conf.antimarketing.ir
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۵:۵۸