سومین کنفرانس بین المللی سالانه علوم و صنایع غذایی
تاریخ شروع : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ پایان : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه : فنی و مهندسی
برگزار کننده : موسسه بین المللی آموزشی و پژوهشی اندیشه محور فردا
محل برگزاری : تهران
توضیحات : با استعانت از خداوند متعال، " کنفرانس بین المللی علوم و صنایع غذایی" با هدف "بنیان گذاری و تداوم گفتمان های ملی و بین المللی در زمینه مفاهیم و نظریات، و بررسی چالش ها، تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهاي نوین پژوهشي بين انديشمندان، محققان، صنعتگران و دانشجویان" با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی در شهر تهران برگزار می شود.

این کنفرانس بصورت سالانه برگزار می شود و ضمن ارائه مقالات شفاهی و پوستری، سخنرانی های کلیدی، نشست‌ های هم‌افزایی-هم‌اندیشی و کارگاه‌های آموزشی تخصصی از دیگر برنامه های این کنفرانس می باشد.

کمیته علمی و اجرایی کنفرانس از کليۀ علاقه‌مندان و صاحب نظران دعوت می نمایند تا با ارسال يافته‌هاي علمي و پژوهشي خود به این دبیرخانه در برگزاري هر چه ارزنده تر این کنفرانس مشارکت فعال داشته باشند.
محورهای همایش :
علوم و صنایع غذایی
نانو تکنولوژی و نانوبیوتکنولوژی در صنایع غذایی میکرو بیولوژی و بیوتکنولوژی در صنایع غذایی مهندسی مواد و طراحی خطوط صنایع غذایی راهکار های کاهش مصرف انرژی در صنایع غذایی فرمولاسیون مواد غذایی صنایع فرآورده های گوشتی صنایع فرآورده های غلات صنایع بسته بندی مواد غذایی صنایع فرآورده های لبنی صنایع روغن سایر محورهای مرتبط با علوم و صنایع غذایی
دبیر همایش : دکتر حسین زارعی
تلفن دبیرخانه : 02128424371
پست الکترونیک : info@researchco.ir
وب سایت : http://www.aicf.ir
۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۰:۴۹:۲۰