کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند
تاریخ شروع : ۲۵ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ پایان : -
گروه : فنی و مهندسی
برگزار کننده : دانشگاه باهارات هندوستان- موسسه مهد پژوهش ره پویان حقیقت
محل برگزاری : دانشگاه باهارات هندوستان
توضیحات : افراد به منظور دستیابی به موفقیت می بایست به طور فزاینده ای به "تقویت کسب و کار" خود و یا "کارآفرینی" بپردازند. تفکر و رفتار درست و کارآفرینانه کمک می کند که تا بدون در نظر گرفتن منابع همچون پول و زمان و یا فن آوری به اهداف رسید. در تمام سازمان ها و کسب و کارها داشتن این ویژگی و رفتار به منظور رسیدن به موفقیت به ویژه در دانش و نوآوری نوین بسیار ضروری است.

با توجه به نقش بی بدیل سیاستگذاری و مدیریت علم، فناورى و فرهنگ که ناشی از نظام ارزشی مبتنی بر تمدن میهن عزیزمان باشد از یک سو و تهدیدات ناشی از تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و ضرورت توجه به فناوری­های روز دنیا از سوی دیگر، سبب گردیده است مقوله بازشناسی مدیریت کارآمد، محاسبات نرم و سیستم­های فازی دارای اولویت­ های ویژه­ ای در کشورها می ­باشد، مورد توجه قرار گیرد.

تحقق کاربردی اهداف نقشه جامع علمی کشور، نیازمند گشودن دریچه ­های نوین علم و فناوری بر اساس ارزش­های پایدار فرهنگی به منظور تحقق الگوی مدیریت است. بدون تردید تحقق این اهداف مستلزم ایجاد بنیان­ها و ساختارهای مورد نیاز و همچنین برگزاری جشنواره­ های علمی برای دستیابی به شرایطی است که در نقشه جامع علمی تبیین گردیده است. از آنجا که جشنواره­ هاي علمي بستر مناسبي را براي نشر و ارائه دستاوردهاي علمي فراهم ساخته و امكان نقد و بررسي اين يافته ها را در جامعه علمي به دست مي دهد، برای تحقق به اهداف ذیل برآن شدیم نسبت به برگزاری سلسله جشنواره های هوشمند سازی کسب و کار در بخش­های کنفرانس، دوره­ی آموزشی، مسابقه و نمایشگاه اقدام کنیم.
محورهای همایش :
سیستم های هوشمند (IS)
هوش مصنوعي و محاسبات نرم
فناوری اطلاعات
هوشمند سازی کسب و کار
اینترنت اشیا IOT
دبیر همایش : دکتر مصطفی علی بیگی
تلفن دبیرخانه : 02188842090
پست الکترونیک : d.mprhi@gmail.com
وب سایت : http://www.icntls.com/fa/index.php
۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۲۲:۴۳:۱۴