دومین کنفرانس بین المللی مدیریت و سیستم های فازی
تاریخ شروع : ۰۹ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ پایان : ۰۹ اسفند ۱۳۹۷
گروه : مدیریت
برگزار کننده : دانشگاه ایوان کی-دانشگاه باهارات هندوستان- موسسه مهد پژوهش ره پویان حقیقت- انجمن علمی مدیریت دانش ایران
محل برگزاری : دانشگاه ایوان کی
توضیحات : با توجه به نقش بی بدیل سیاستگذاری و مدیریت علم، فناورى و فرهنگ که ناشی از نظام ارزشی مبتنی بر تمدن مهین عزیزمان باشد از یک سو و تهدیدات ناشی از تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و ضرورت توجه به فناوری­های روز دنیا از سوی دیگر، سبب گردیده است مقوله بازشناسی مدیریت کارآمد، محاسبات نرم و سیستم­های فازی که در سند نقشه جامع علمی کشور دارای اولویت­های الف و ب در میان اولویت­های علم و فناوری کشور باشد، مورد توجه قرار گیرد.

تحقق کاربردی اهداف نقشه جامع علمی کشور، نیازمند گشودن دریچه­های نوین علم و فناوری بر اساس ارزش­های پایدار فرهنگی به منظور تحقق الگوی مدیریت اسلامی- ایرانی است. بدون تردید تحقق این اهداف مستلزم ایجاد بنیان­ها و ساختارهای مورد نیاز و همچنین برگزاری کنفرانس­های علمی برای دستیابی به شرایطی است که در نقشه جامع علمی تبیین گردیده است.

از آنجا که کنفرانس­هاي علمي بستر مناسبي را براي نشر و ارائه دستاوردهاي علمي فراهم ساخته و امكان نقد و بررسي اين يافته ها را در جامعه علمي به دست مي دهد، برای تحقق به اهداف ذیل برآن شدیم نسبت به برگزاری سلسله کنفرانس­های مدیریت و سیستم­های فازی اقدام کنیم. در همین راستا باتوجه به پیشنهاد مدیرعامل موسسه مهدپژوهش برای شروع در این حوزه میان رشته ای ، اتاق فکر و دبیرخانه دائمی آن در محل موسسه شهریور ماه سال 1394 با حضور چهره های سرشناس داخلی و خارجی دایر گردید. با توجه به تلاش های مکرر شواری سیاست گذاری، کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، اولین دوره کنفرانس 3 و 4 آذر ماه توسط موسسه مهد پژوهش ره پویان حقیقت ، دانشگاه ایوان کی، انجمن مدیریت دانش ایران و انجمن تعالی کسب و کار ایران برگزار گردید.
محورهای همایش :
پژوهش های نوین در هوش مصنوعی

فناوری های نوین در ریاضیات مالی

کاربردهای فازی در مديريت و علوم دانشی

سيستم های فازی در ساير شاخه های علوم

روش های جدید در فناوری اطلاعات

اقتصاد کاربردی و منطق فازی

کاربردهای نظریه عدم قطعیت


دبیر همایش : دکتر مصطفی علی بیگی
تلفن دبیرخانه : 02188842090
پست الکترونیک : d.mprhi@gmail.com
وب سایت : http://icmfs.ir/fa/index.php
۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۷:۲۱:۴۹