پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری
تاریخ شروع : ۱۱ آذر ۱۳۹۷
تاریخ پایان : ۱۴ آذر ۱۳۹۷
گروه : علوم پایه
برگزار کننده : سازمان پدافند غیرعامل کشور و قرارگاه پدافند سایبری کشور
محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران
توضیحات : پنجمین نمایشگاه بومی سایبری باهدف شناسایی و همراهی با شرکت‌های فناوری در حوزه امنیت سایبری و فناوری اطلاعات، 1 1تا 14 آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق سیاست‌های کلی ابلاغ‌ شده از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان محصولات بومی و همچنین با عنایت به برگزاری چهار دوره نمایشگاه تخصصی در سنوات گذشته، مقرر است«پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری» باهدف «معرفی محصولات بومی صنعت سایبری به دستگاه­های اجرایی و حمایت از آن‌ها» از تاریخ 11 لغایت 14 آذرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در بزرگراه چمران، برگزار گردد.

این نمایشگاه فرصتی است که مدیران و کارشناسان زیرساخت‌های حیاتی، حساس و مهم کشور و دستگاه­های اجرایی و عمومی با توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌های بزرگ سایبری و استارت آپ های این حوزه آشنا شوند. لذا در صورت تمایل می‌توانید به‌عنوان حامی در برگزاری نمایشگاه نقش فعال داشته و از مزایای ارزشمند آن برای توسعه اقتصادی شرکت بهره‌برداری نماید.

مکان : نمایشگاه بین الملی تهران

زمان:11 لغایت 14 آذر ماه

برگزار کنندگان نمایشگاه: سازمان پدافند غیرعامل کشور و قرارگاه پدافند سایبری کشور

مجری نمایشگاه: موسسه هوشمند پردازان مبین
محورهای همایش :
پنجمین نمایشگاه بومی سایبری باهدف شناسایی و همراهی با شرکت‌های فناوری در حوزه امنیت سایبر، 11 تا 14 آذر ماه سال جاری برگزار می شود.
طبق سیاستهای کلی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری در امور خودکفایی دفاعی و امنیتی و تاکید بر بومی سازی و روز آمدی سامانه‌ها، کالاها و خدمات اولویت‌دار دفاعی و امنیتی، چهارمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. این نمایشگاه با تاکید بر بومی‌سازی محصولات توأم با بهسازی تجهیزات موجود و ممنوعیت تامین نیازهای امنیتی از خارج از کشور با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور با عنوان بهره‌برداری از محصول بومی، تضمین امنیت پایدار برگزار می گردد.
دبیر همایش : موسسه هوشمند پردازان مبین
تلفن دبیرخانه : 02188146121
پست الکترونیک : info@hpmobin.ir
وب سایت : http://cdex.ir/fa
۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۰:۵۱