همایش بین المللی بازاریابی و فروش
تاریخ شروع : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
تاریخ پایان : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
گروه : مدیریت
برگزار کننده : مدیران نواندیش
محل برگزاری : رشت
توضیحات :

همه می دانیم که سازمان ها بدون فروش و بازاریابی اثربخش بقا نداشته، رو به افول رفته و در نهایت ورشکستگی را تجربه خواهند کرد. ۷۰ درصد از سازمان های سودآور در آمریکا، سرانه آموزش فروش بیش از ۱۰۰ ساعت در سال را تجربه کرده و مدیران و کارکنان فروش این سازمان ها دوره های فشرده و متعدد فروش و بازاریابی را به صورت منظم می گذرانند که تاثیر مستقیمی بر افزایش فروش، تعداد مشتریان و سهم بازار دارند.

با توجه به ماموریت ما در "ارتقا سطح کسب و کارهای مدیران کشور"، برای ششمین بار متوالی با همایشی بزرگ و متفاوت از قبل، با حضور و سخنرانی استاد پیتر سیلوستر و استاد علی معبودی به مدت یک روز در مرکز همایش های مخابرات رشت میزبان ۵۰۰ نفر از مدیران و فعالین کسب و کار از اقصی نقاط ایران عزیزمان خواهیم بود.

این همایش بین المللی با نگاهی نو به مقوله بازاریابی و فروش از منظر علم روز دنیا و روش های کاربردی و بومی ویژه شرایط بازار ایران به شرکت کنندگان در پیاده سازی استراتژی های جدید در حوزه فروش و توسعه کسب و کار کمک می نماید.

همایش های برگزار شده توسط مدیران نواندیش در طول ۴ سال گذشته بیش از ۲۰۰۰ نفر از مدیران را آموزش و توسعه داده و در این همایش نیز به عنوان مهم ترین رویداد بین المللی مدیریتی در شمال کشور میزبان شما هستیم. انتقال تجربه و دانش اساتید این همایش فرصت قابل ملاحظه ای را برای مدیران فراهم خواهد نمود تا بتوانند با استفاده از ابزارها، روش ها و تکنیک های یادگرفته شده به ارتقا و پیشرفت خود و سازمانشان بیش از پیش کمک کنند.

محورهای همایش :
راهکارهای متمایزسازی به روش Harly Davidson
تکنیک‌های طلایی خلق مشتریان راضی
افزایش فروش به سبک BMW
رازهای اصلی مدیران موفق و مهارت های راهبردی آنها
خلق مدل های جدید افزایش و توسعه فروش
۱۲ کلید ساختن کسب و کار موفق
دبیر همایش : مدیران نواندیش
تلفن دبیرخانه : 01334934000
پست الکترونیک : info@modirno.ir
وب سایت : http://modirno.ir/
۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۰:۳۲:۰۷